Register display (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Other
ka: სხვა

en: Role
ka: როლი
