Register display (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Main
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
