Register display (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Path
lt: Kelias

en: Display
lt: Rodymas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: About
lt: Apie

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas
