Register display (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Path
lv: Ceļš

en: Display
lv: Ekrāns

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Other
lv: Citi

en: Role
lv: Loma

en: About
lv: Par

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts
