Register display (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Main
mr: मुख्य

en: Path
mr: रस्ता

en: Display
mr: दाखवा

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक
