Register display (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ
