Register display (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Path
ro: Cale

en: Display
ro: Afișaj

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Other
ro: Altele

en: Role
ro: Rol

en: About
ro: Despre

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere
