Register display (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Path
sk: Cesta

en: Display
sk: Zobraziť

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Other
sk: Ostatné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: About
sk: Informácie o

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie
