Register display (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Path
ta: பாதை

en: Display
ta: காட்சி

en: Page title
ta: பக்க தலைப்பு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: About
ta: பற்றி
