Register display (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Display
th: แสดงผล

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ
