Register display (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Main
tr: Ana

en: Path
tr: Yol

en: Display
tr: Gösterim

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Other
tr: Diğer

en: Role
tr: Rol

en: About
tr: Hakkında

en: Submit button text
tr: Gönder Düğmesi Metni

en: Select display
tr: Gösterim seç
