Register display (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Path
bg: Път

en: Display
bg: Дисплей

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля
