Register display (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: About
bn: সম্পর্কে
