Register display (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Other
bo: གཞན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Select display
bo: མངོན་སྟོན་འདེམས་པ
