Register display (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Main
ca: Principal

en: Path
ca: Camí

en: Display
ca: Visualització

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Other
ca: Altres

en: Role
ca: Rol

en: About
ca: Detalls

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament
