Register display (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: Display
cs: Zobrazit

en: Page title
cs: Název stránky

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka
