Register display (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Path
el: Διαδρομή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Other
el: Άλλο

en: Role
el: Ρόλος

en: About
el: Περί

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής
