Register display (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Path
et: Tee

en: Display
et: Kuva

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Other
et: Muu

en: Role
et: Roll

en: About
et: Programmist

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst
