Register display (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Path
fa: مسیر

en: Display
fa: نمایش

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Other
fa: ساير

en: Role
fa: نقش

en: About
fa: درباره

en: Select display
fa: انتخاب نمایش
