Register display (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Path
fil: Landas
