Register display (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: Main
fr: Principal

en: Path
fr: Chemin

en: Display
fr: Affichage

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Other
fr: Autre

en: Role
fr: Rôle

en: About
fr: À propos

en: Submit button text
fr: Texte du bouton de soumission

en: Select display
fr: Sélectionner un affichage

en: Redirect settings
fr: Paramètres de Redirect
