Register display (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Path
hr: Putanja

en: Display
hr: Prikaz

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Other
hr: Ostalo

en: Role
hr: Uloga

en: About
hr: Opis
