Register display (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: Main
ja: メイン

en: Path
ja: パス

en: Display
ja: 表示

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Other
ja: その他

en: Role
ja: 役割

en: About
ja: アバウト

en: Submit button text
ja: 送信ボタンのテキスト

en: Redirect settings
ja: リダイレクトの設定
