Register display (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Other
ku: هیتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: About
ku: دەربارە
