Register display (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Path
sl: Pot

en: Display
sl: Prikaz

en: Page title
sl: Naslov strani

en: About
sl: O modulu
