Register display (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Settings
sr: Подешавања

en: Path
sr: Путања

en: Display
sr: Приказ

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Role
sr: Улога

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"
