Register display (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: Path
af: Pad

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol
