Register display (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Main
da: Primær

en: Path
da: Sti

en: Page title
da: Sidetitel

en: Other
da: Anden

en: Role
da: Rolle

en: About
da: Om

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap

en: Select display
da: Vælg display
