Register display (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Path
eo: Vojo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Other
eo: Alia
