Register display (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक
