Register display (8.x-1.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Path
os: Фæндаг
