Register display (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Other
ps: نور

en: Role
ps: ونډه

en: About
ps: په اړه
