Register display (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Display
te: చూపు

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Other
te: ఇతర

en: Role
te: పాత్ర

en: About
te: గురించి
