Register display (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Other
ug: باشقا

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: About
ug: ھەققىدە
