Register display (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Path
ur: پاتھ
