Register display (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Path
am: ዱካ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ
