Register display (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Path
ar: المسار

en: Display
ar: العرض

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Other
ar: آخر

en: Role
ar: الدور

en: About
ar: حول
