Register display (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Main
fi: Pää

en: Path
fi: Polku

en: Display
fi: Näyttö

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Other
fi: Muu

en: Role
fi: Rooli

en: About
fi: Tietoja

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: Select display
fi: Valitse näkymä
