Register display (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Path
gl: Ruta

en: Display
gl: Visualización

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Other
gl: Outro

en: Role
gl: Rol

en: About
gl: Información

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío
