Register display (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Path
gu: પાથ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Other
gu: અન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: About
gu: વિશે
