Register display (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Main
hu: Fő

en: Path
hu: Útvonal

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Other
hu: Egyéb

en: Role
hu: Szerepkör

en: About
hu: Leírás

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Select display
hu: Képernyő kiválasztása

en: Redirect settings
hu: Átirányítás beállításai
