Register display (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: Path
is: Slóð

en: Display
is: Sýna

en: Page title
is: Titill síðu

en: Role
is: Hlutverk

en: About
is: Um
