Register display (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Path
kk: Жол

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Other
kk: Басқа
