Register display (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Role
km: តួនាទី

en: About
km: អំពី
