Register display (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Path
ml: വഴി

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ
