Register display (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Main
pl: Główne

en: Path
pl: Ścieżka

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Other
pl: Inne

en: Role
pl: Rola

en: About
pl: O stronie

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Select display
pl: Wybierz ekran

en: Redirect settings
pl: Ustawienia przekierowania
