Register display (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Definições

en: Main
pt: Principal

en: Display
pt: Mostrar

en: Page title
pt: Título da página

en: Other
pt: Outro

en: Role
pt: Grupo

en: About
pt: Sobre

en: Submit button text
pt: Texto do botão enviar
