Register display (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Main
ru: Основная

en: Path
ru: Путь

en: Display
ru: Отображение

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Other
ru: Другое

en: Role
ru: Роль

en: About
ru: Информация

en: Submit button text
ru: Текст кнопки отправки

en: Select display
ru: Выбор экрана

en: Redirect settings
ru: Настройка переадресации
