Register display (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Main
uk: Головна

en: Path
uk: Шлях

en: Display
uk: Показ

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Other
uk: Інше

en: Role
uk: Роль

en: About
uk: Про модуль

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Select display
uk: Оберіть відображення

en: Redirect settings
uk: Налаштування переспрямування
