Register display (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Main
vi: Trình đơn chính

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Display
vi: Hiển thị

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Other
vi: Khác

en: Role
vi: Vai trò

en: About
vi: Giới thiệu
